Haral Design

Dükkan

Hakkımızda

Haral Design: Tasarım ve Tutku Bir Arada
 
Haral Design, tutkulu bir restaurant ve otel işletmecisi olan Handan Aral ve iletişim danışmanlığında markaların hikayesinin yazılmasında , kitlesiyle buluşmasında oldukça deneyime sahip Selin Bozkurt’un işbirliği ile hayat buldu. İşlerinde başarılı iki yakın arkadaşın bir araya gelmesiyle doğan bu marka, yaşadığımız mekanlara ve kişilere özel objeler ve giysilerle dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. Handan Aral’ın tasarım tutkusu, pandemi döneminde işine odaklanmasına ilham verdi. El işi detaylarla süslü ipek ve Suzani kaftanlar, geleneksel kumaşlarla yapılmış yastıklar, tamamen el işi üretimi antika abajurlar, çantalar ve şapkalar gibi ürünler, Haral Design’in özgün ve zarif dokunuşlarını yansıtıyor. Selin Bozkurt ise iletişim alanındaki uzmanlığıyla, markamızın iletişimini ve gelişimini yönlendiriyor. İletişimdeki incelikleri ve marka kimliğimizi öne çıkarmak için yaratıcı bir yaklaşım sunuyor. Haral Design, el emeği ve tasarımın birleştiği bir dünyada sizlere benzersiz ve özel ürünler sunmayı hedefliyor. Her bir ürün, özgün bir hikayeyi ve özenle işlenmiş detayları içinde barındırıyor.
Biz, Handan Aral ve Selin Bozkurt olarak, Haral Design markasıyla sizleri özel tasarımın büyülü dünyasına davet ediyoruz. İşte tasarım ve tutkunun bir araya geldiği, kendinizi ifade etmenin ve güzelliği keşfetmenin bir yolculuğuna hoş geldiniz.
 
                         Kendi Hikayenizi Tasarlayın.
 
                                        Handan & Selin

REGISTER

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.gizlilik ilkesi.