Haral Design

Dükkan

İptal & İade Koşulları

HARAL DESIGN koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. Sipariş ettiğiniz ürünü 14 gün içinde iptal edebilirsiniz. Ücret iadeniz 7 iş günü içinde ödeme şeklinize göre hesabınıza yansıyacaktır.

Sipariş ettiğiniz ürünleri teslim tarihinden itibaren, 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.


İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için 
[email protected] adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir. İade talebinizle ilgili e-posta ile bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, kullanılmamış, ambalajı ve kasası hasar görmemiş şekilde kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Şirketimiz hasarlı ürünlerin iadesi durumunda, Kargo Hasar Tutanağı’nı göz önünde bulundurmaktadır. Müşterilerimizin; kargolarını teslim alırken paketin sağlam olup olmadığına dikkatle bakmalarını, bir hasar söz konusu ise kargo görevlisinden Hasar Tutanağı istemlerini önemle belirtmekteyiz.

Özel istek ve talepler uyarınca üretilen, üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen veya hasarlı bir ürün söz konusu olduğunda, ürünlerin iptal ve iadesi yapılmamaktadır.

İade Adresimiz:
Yerebatan Cad. No:9 Kat:2,
Sultanahmet / İstanbul
Telefon: +90 530 370 56 20

REGISTER

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.gizlilik ilkesi.